Nastěhujte se do hotového!

Pokud měníte nájemníky, nebo se jen stěhujete do nového bytu, tak potřebujete základní servis. Zkontrolujeme funkčnost všech částí bytu. Od vymalování přes protékající záchod po výměnu žárovek. V tomto oboru jsou naše služby skutečně komplexní a pokud chcete uvést byt do perfektního stavu ještě než se nastěhujete, obraťte se na nás.

Při opravách bytů se zaměřujeme převážně na následující oblasti. Jedná se pouze o výběr nejčastějí prováděných prací. K objednání našich služeb nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem.
Kontrolova všech vodovodních baterii. V případě zjistěšní její poruchy měníme kartuše, popřípadě flexi hadičky. Pokud jsou baterie ve špatném stavu celkově, měníme baterii celou za novou. Po dohodě se zákazníkem.
Kontrola těsnosti všech sifonů a jejich případné čištění při nedostatečném odtoku

Kontrola protíkajících záchodů. Máme veškeré náhradní díly na většinu záchodů skladem. Kontrolujeme rychlost napouštění, těsnost vypouštějícího ventilu. Schopnost uzavření ventilu před přívodní hadicí.

Vizualní kontrola počtu lamel, funkčnosti celého systému. V případě poruchy měníme poškozené součásti, popřípadě měníme celý systém.
Kontrola počtu žárovek, jejich doplnění. V případě chybějících částí světel jejich dokoupení. Pokud to není možné, měníme celé světlo.
Kotrola funkčnosti všech klik a zámků. Výměna vložek, kování, seřízení dveří, dotáhnutí klik.
Oprava podlahových lišt. Dokoupení podlahových lišt v případě velkého poškození, popřípadě pokud chybí úplně. Výměna poškozených lamel v plovoucích podlahách
Odvoz starého nábytku a dovoz nového s jeho složením. Nejčastěji se jedná o sedačky, stoly, židle.

Nabízíme malování bytů i prodejních jednotek. Kromě klasického malování štětkou i válečkem používáme moderní metody stříkáním. Pro větší plochy nedostižný systém airless. Pro menší plochy jako jsou dveře a zárubně používáme technologii stříkání vysokým objemem vzduchu.

Kontaktní údaje

Obchodní firma: Handy service s.r.o.

Identifikační číslo: 038 59 924

Spisová značka: C 87133 vedená u Krajského soudu v Brně

Příjem objednávek: Ing. Martin Ptáček

Telefon: +420 604 332 773

 

Email: info@handyservice.cz

Go to top